faces of smiling couple
BLOG VZŤAHY

5 vecí, ktoré dokážu muža odradiť na ženách

Tak ako aj ženy, aj muži majú svoje „nároky“ na svoje partnerky. „Vyspovedali“ sme viacerých mužov, opýtali sme sa na ich názor, čo ich najviac vie na ženách odradiť.

Toto je 5 najčastejších odpovedí, pri ktorých muži jednoznačne váhajú, či sa do vzťahu s takou ženou vôbec pustia, alebo z neho rovno odídu, hľadať si novú partnerku.

1. Keď sú ženy vulgárne a príliš afektované

Čo to znamená? Keď ženám chýbajú znalosti zo základných pravidiel etikety. Muži milujú tajomstvá ale neznášajú, ak sa im žena na verejnosti doslova odhalí pred ich očami s krátkou sukňou, ktorá ledva zakryje zadok. Ešte horší zjav je „ak žena nahlas žuje žuvačku, hlasno sa smeje, je preafektovaná, len aby zaujala a každé tretie slovo je zakončené nadávkou„.

2. Keď si žena neváži samu seba

Muži vo vzťahu neznášajú, keď ich partnerky neustále na seba hovoria škaredo a hanlivo a často ich postavia do nepríjemnej pozície, kedy čakajú, že im muž povie opak. Napríklad známa veta: „zlatko, a nie som v tom tučná?“ …

Mimo vzťahu sa dosť často slobodní muži stretávajú s tým, že sa im ženy „doslova“ hádžu do náručia/alebo do postele, snažia sa upútať ich pozornosť za každú cenu. Urobia všetko, len aby si ich muži všimli. Je to veľakrát nepríjemne a často sa muž ocitne v trápnej situácii, kedy nevie , ako má ženu odmietnúť, tak aby jej neublížil. Správny muž, ktorý má nastavené zdravé hranice nechce ženu, ktorá sa rozdáva každému a nepozná svoju hodnotu.

Ďalší extrém sú ženy, ktoré neustále odpúšťaju mužovi jeho nevšímavosť, neveru, prešľapy a nechajú si „skákať po hlave“, len aby si muža udržali pri sebe, no nakoniec s veľkou pravdepodobnosťou aj tak skončia samé, so zlomeným srdcom.

Ak toto teraz čítaš žena, tak Ti chcem povedať, že ak si nebudeš v prvom rade vážiť samu seba, ťažko nájdeš rovnocenného partnera, ktorý by si ťa vážil a uznával ťa rovnako.

3. Keď sa žena nestará o seba

Čudovali by ste sa, ale muži si všímajú aj detaily, ako sú napríklad čisté nechty, upravené vlasy, starostlivosť o zuby. Je to vizitka toho, aký má žena vybudovaný vzťah sama k sebe.

Rovnako aj samotná postava dosť hovorí o tom, ako sa žena o seba stará.

Ak príde žena na rande vo vyťahanom tričku, s odlupnutým lakom na nechtoch, s mastnými vlasmi, z ktorých odpadávajú lupiny, hovorí to skôr o jej ľahostajnosti voči sebe ale aj okoliu. Pravá dáma si skutočne dáva záležať na svojom zvoňkajšku. Nielen aby zaujala muža ale aby muž mal pocit, že je starostlivá a nie je ľahostajná v takýchto maličkostiach.

Muži nie raz potvrdili, že sa im nepáči, ak sa ženy obliekajú ako „chlapi“, nosia veľké oversize vyťahané oblečenie a skrývajú svoju ženskosť. Rozhodne na prvé rande tento dresscode neodporúčame 😉

4. Keď je žena žiarlivá a chce mať všetko pod kontrolou

Žiarlivosť už mnohým párom zničila vzťah. Byť neustále pod „papučou“ silnej ženy, ktorá musí „držať opraty“ a mať vždy posledné slovo, je pre muža vo vzťahu najviac ponižujúce. Rovnako ako ženy, aj muži potrebujú naplno prejaviť svoj potenciál.

Od pradávna majú muži zapísané v srdci viesť a „byť tým vodcom“, zabezpečiť bezpečie a ochraňovať svoju rodinu. Ale rovnako potrebujú mať od ženy priestor a pocit podpory. Len veľakrát ješitnosť a vlna nekontrolovateľných emócii u žien dokáže rozbiť srdce muža na kúsky a nakoniec muž po čase začne túžiť po inej žene, ktorá mu priestor podpory a lásky ochotne poskytne.

5. Keď žena nie je sama sebou

Nakrajšie sú tie ženy, ktoré sú sami sebou. Ženy, ktoré sa na nič nehrajú, vedia kým sú a tým aj vyžarujú zo seba charizmu, ktorá osloví každého muža.

A nepotrebujú ani veľkú vrstvu mejkapu na tvári, aby zakryla ich nedokonalosti, niekedy stačí úprimný prirodzený úsmev, ktorý zbalí každého muža.

Muži milujú prirodzenú krásu a jedného dňa sa túžia zobúdzať vedľa ženy – manželky, ktorá starne do krásy a nemení podobizeň tváre zakaždým keď si dá na seba vrstvy make-upu. Viacerí muži v ankete potrvdili, že sa im nepáčia ani skrášlovacie zákroky, ktoré dnes ženy vo veľkom podstupujú aby sa zapáčili mužom.

Ak ťa tento článok povzbudil v niečom, prípadne by si chcel/a doplniť ďalšie body do zoznamu pokojne nám napíš na naše sociálne siete. Ak sa Ti článok páčil budeme moc vďační za zdieľanie ♥

Spušťáme čoskoro novinku s názvom Tajomstvo šťastných vzťahov. Ak ťa zaujímajú bližšie informácie, vyplň tento formulár a my sa ti spätne ozveme v e-maili a získaš k tomu aj tento pracovný zošit.

Mám záujem o tento pracovný zošit, pošlite mi bližšie informácie:

Mohlo by sa vám tiež páčiť...