Sme malá slovenská lokálna značka zameriavajúca sa na udržateľnú módu a grafický dizajn. Je to náš priestor, kde môžeme byť úplne sami sebou, byť naplno kreatívni.

Vychádzame z toho, že aj maličkými krôčikmi môžeme tak prispieť k zmene a k udržateľnejšiemu životnému štýlu.

Čo u nás nenájdete je oblečenie z radu fast-fashion, ktorý vzniká veľakrát masovo a v neľudských podmienkach.

Náš merch je vyrobený férovo, lokálne alebo za fair-trade podmienok, v limitovaných kolekciách, z udržateľnej certifikovanej bavlny a prírodných materiálov (ľan, mušelín…), ktoré spadajú pod certifikácie GOTS a OEKO TEX 100.

Spolupracujeme s viacerými slovenskými i českými tvorcami, značkami a dodávateľmi. Sú to zvyčajne malé rodinné firmy a jednotlivci, ktoré nesú svoj jedinečný príbeh… a každý kúsok oblečenia v našom obchodíku je vytvorený od srdca a ručne ♡

V našich kúskoch sa budete cítiť pohodlne ako v bavlnke ♡

Všetky naše produkty majú originálny autorský dizajn a dizajnujeme si ich sami. Oblečenie a doplnky potláčame vysokokvalitnou sieťotlačou na Slovensku, v malej rodinnej firme.

Papierenské výrobky ako diáre, denníky a pod. sú vyrábane za férových podmienok v slovenskej firme z udržateľného kvalitného papiera, potlačené kvalitným ofsetom, ktorá zabezpečuje vysokú kvalitu tlače a živé autentické farby.

Vytvárame taktiež aj na želanie zákazníka. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na info@kreativnalaska.sk

Ak ste s nami boli spokojný, neváhajte o nás povedať aj ostatným. ♡

Ďakujeme, že ste s nami 🙂