TIPY NA VIANOČNÉ DARČEKY 2021 + VIANOČNÉ POHĽADNICE – PDF NA STIAHNUTIE

Hľadáte tipy a inšpirácie na vianočné darčeky pre ocka, mamku, priateľku? Naše tipy z nášho obchodíka vám zaručene pomôžu vyriešiť túto dilemu a obdarovať vašich blízkych originálnymi a praktickými kúskami. A samozrejme bez zbytočných stresov a naháňačiek, a to z pohodlia Vášho domova, v teple, pri chutnej kávičke. 

Pri nákupe nad 40 eur je doručenie ZDARMA!

Vašu objednávku spracovávame ihneď po úhrade a odosielame ihneď s doručením do 1-2 dní.

Vianočné nakupovanie bude možné do 21.decembra 23:59 (platí pre doručenie vrámci Slovenska.) Aby ste stihli mať všetky darčeky už po stromčekom 😉 Po tomto termíne bude doručovanie až po sviatkoch.

Ďakujeme za pochopenie a vašu ústretovosť. ♥

Darček pre ocka:

Nájsť vhodný darček pre ocka, je najťažšou úlohou, pretože otcovia veľa toho neprezradia. Ale čo tak mu venovať niečo originálne? Tričko Najlepší otec na svete mu zaručene vyčaruje úsmev na tvári. Každý otec chce mať pocit, že je tým najlepším ockom pre svoje deti. V ponuke nájdeš aj iné tričká s pekným nadčasovým odkazom.

Alebo mu venuj personalizovaný hrnček na kávu s nápisom, ktorý si môžeš navrhnúť sám.

Darček pre mamku:

Pre naj maminku na svete sme si taktiež pripravili originálne darčeky. Či už jej venuješ jedinečné tričko alebo nejaký originálny ručne maľovaný hrnček na kávu, zaručene sa poteší. V našej ponuke nájdeš aj diár, ktorý jej pomôže lepšie zorganizovať deň nielen v práci ale aj v osobnom živote.

Darček pre sestru / kamošku:

Ženy zaručene poteší niečo kreatívne. V našej ponuke nájdeš aj pekne spracovaný diár 2022 ku ktorému ti pribalíme aj veselé nálepky. K diáru môžeš prihodiť aj originálne tričko alebo mikinu, Poteší sa istotne každému kúsku, pretože ženy milujú módu a rady nosia originálne veci a hlavne také, ktoré veľa iných ľudí nenosí.

Darček pre brata/kamaráta:

Vybrať darček pre brata vôbec nie je zložité. Istotne sa poteší originálnej mikine, tričku alebo hocijakému darčeku. V našej ponuke nájdete pánske tričká a mikiny s originálnymi nápismi. Tiež mu môžeš nechať vyrobiť originálny hrnček s jeho obľúbenou hláškou či prezývkou. Kreativite sa medze nekladú 😉

Maličkosti, ktoré potešia každého

Daruj maličkosti: praktickú tašku, hrnček na kávu alebo denník z našej ponuky, ktorý povzbudí počas nasledujúceho roka a ich budúci majitelia si nosením spomenú nielen na teba, ale aj na odkaz, ktorý tieto výrobky nesú. 🙂


Ak sa vám tieto tipy páčili, neváhajte článok zdieľať aj na svojom profile.

Na záver tu máme pre vás aj DARČEK – VIANOČNÉ POHĽADNICEStiahnite si balíček vianočných pohľadníc ako darček od nás zdarma. Kliknutím na obrázok.

Ak chcete odoberať aj náš ďalší prémiový obsah, prihláste sa na odber k nám.

Pri odoslaní si skontrolujte Spam a reklamy, kam zvykne e-mail zapadnúť.

—————————————————————————————————————–

Ak si pekné niečo od nás objednáš, a označíš nás na fotke v príspevku pod haštagom  #kreativnalaska zapojíš sa tak do súťaže o najkrajšiu foto, ktorú na Vianoce vyhodnotíme a odmeníme. Tešíme sa na vaše kreatívne nápady ♥

Sleduj nás na https://www.instagram.com/kreativnalaska/ kde sa dozvieš viac.

Prajeme Ti krásne Vianoce ♥